در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
درج آگهی در سایت فروختنی رایگان می باشد

سایت فروختنی

ایزو چیست،و چه کاربرد هایی دارد

ایزو چیست،و چه کاربرد هایی دارد

آگهی رایگان
  • خدمات مالی/حسابداری/بیمه
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
  •    تهران تهران
  • 203 بازدید
  • تهران، خیابان جردن، خیابان دستگردی (ظفر) ، پلاک 277، ساختمان بانک خاورمیانه، طبقه 5، واحد 10

ایزو در واقع حروف اختصاری International Organization for Standardization به مفهوم سازمان بین المللی استاندارد سازی می باشد ،که یک مجمع بین المللی از سازمانهای استاندارد کشورهای عضو، آن را تشکیل می دهد.
147 کشور از اعضای یک شبکه از موسسات ملی به نام ایزو می باشند ؛
که این اعضا که بر پایه یک مرکز در هر کشور و یک مرکز اصلی در شهر ژنو – سوئیس- فعالیت می کند، و وظیفه هماهنگی مراکز مختلف را دارد. ایزو یک موسسه غیر دولتی است، یعنی هر کدام از اعضای آن الزاماً نماینده ملی کشور خود نیستند. با این همه ایزو یک نقش مهم بین بخشهای خصوصی و عمومی بازی می کند؛ چرا که اعضای آن یا در دولت و مؤسسات دولتی دارای سمت هستند، و یا نماینده دولت هستند. از طرف دیگر بقیه اعضا که نقش خصوصی دارند نقش مهمی در ارتباطات صنعتی دارند و در نتیجه با دولت های متبوعشان در تعامل مستقیم قرار دارند.
بنابراین گوتاهینامه ایزو به عنوان یک پل ارتباطی هم رضایت کسب و کار و هم درخواست عموم را تأمین می کند.
( ۱۷۶ ISO/TCایزو) سیستم‌های مدیریت کیفیت را به جهانیان ارائه نمود درسال ۱۹۸۷ کمیته فنی ۱۷۶ سازمان ایزو اعلام نمود که با هدف به وجود آوردن الگویی بین المللی در جهت اجرای بهینه سیستم های مدیریتی و همچنین تضمین کیفیت کالا و یا خدمات مجموعه های دارنده این گواهینامه اقدام به تدوین این استاندارها نموده است .و امروزه از سوی تمام دنیا مورد استقبال قرار گرفته است.
بنا براین تعاریف توجه داشته باشید که ایزو گواهینامه ایی نیست که به یک کالای خاص تعلق گیرد بلکه تضمین کیفت فرایند تولید یک کالا و یا ارائه انواع خدمات را مورد نظر قرار می دهد .و به عبارتی گواهی سلامت عملکرد کلی یک مجموعه می باشد .
گواهینامه استاندارد ایزو به عنوان یکی از مهمترین پایه های علم و فناوری، در پیشرفت صنعت و اقتصاد نقشی به سزا دارد و بیان گر اصل مهم افزایش سطح کیفیت فناوری پیشرفته تولید هر محصول و یا خدمات ارائه شده می باشد.

تماس با ما :
تهران، خیابان جردن، خیابان دستگردی (ظفر) ، پلاک 277، ساختمان بانک خاورمیانه، طبقه 5، واحد 10
0219669
 

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان

امکان ثبت لینک در آگهی رایگان وجود ندارد ،در صورت درج در متن، لینک از متن حذف می شود،برای درج لینک نوع آگهی 1 ستاره تا 8 ستاره و یا متنی انتخاب کنید